Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie! Drukuj
czwartek, 24 sierpnia 2017 19:54

Witamy po wakacjach. Szczególnie serdecznie witamy PIERWSZOKLASISTÓW!

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2017/18 życzymy wszystkim uczniom, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale też odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań. Niech szkoła będzie dla Was także miejscem radości i wielu przyjaźni.

Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły życzymy, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia.

Rodzicom zaś życzymy, by ten nowy rok szkolny przyniósł wiele nadziei związanych z przyszłością Waszych dzieci.

Podajemy informację na temat rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018:

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się  4 września 2017r. (tj. poniedziałek)
  • 4 września 2017r. o godz. 9.00 zostanie odprawiona msza św. w bełkowskim kościele. Wszyscy spotykamy się w kościele, po mszy św. ustawiamy się i przechodzimy do szkoły wraz z wychowawcami. Pierwszoklasiści szkoły podstawowej udadzą się do szkoły pod opieką rodziców. Uczniowie, którzy nie będą uczestniczyć we mszy św. będą mieć zapewnioną opiekę w świetlicy szkolnej. Autobus z Palowic z pierwszego przystanku odjedzie o godz. 8.30. Autobus podjeżdża z uczniami pod kościół.
  • Po mszy św. klasy przejdą do szkoły pod opieką wychowawców.
  • Po przyjściu do szkoły około godz. 10.00 spotykamy się przy obelisku Patrona szkoły, gdzie odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szk. 2017/18, a następnie uczniowie spotkają się z wychowawcami w klasach.
  • Uczniowie klas pierwszych spotykają się ze swoimi wychowawcami w następujących klasach:
    klasa 1a - p. Katarzyna Bober, sala nr 4,
    klasa 1b - p. Aleksandra Bukowska-Zgoll , sala nr 9.

A oto rozkład sal oraz klas z ich wychowawcami:

Nr/nazwa sali Klasa Wychowawca
p. Ewa Gajewska