Korzystanie z posiłków. Uwaga! Nowy numer konta bankowego! Drukuj
niedziela, 24 września 2017 00:00

Obiady

• koszt obiadów w październiku wynosi 70,40 zł (koszt jednego obiadu - 3,20 zł)
  • kwotę proszę wpłacić na konto bankowe i dowód wpłaty dostarczyć do 28 września 2017r. p.intendentce lub p.Winkler
  • uczeń będzie mógł korzystać z obiadów po uprzednim okazaniu dowodu wpłaty w wyznaczonym terminie
  • proszę nie zaokrąglać podanych kwot
  • wymagane jest również rozdzielanie kwot w przypadku rodzeństwa, wystarczy zaznaczyć w opisie rachunku jaka kwota przypada na każde dziecko

Prosimy o dokonywanie wpłat za posiłki na konto bankowe.

Dowód wpłaty powinien zawierać następujące informacje:

Adres odbiorcy:
Szkoła Podstawowa w Bełku, 44-230 Bełk, ul. Szymochy 16

Aktualny numer konta bankowego (Uwaga - poprzedni numer konta jest nieaktualny!)

69 8454 1095 2003 0063 7088 0002

Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy Oddział Czerwionka-Leszczyny
W polu "tytułem" należy wpisać
Nazwisko i imię dziecka oraz
Opłata za obiady miesiąc ............ (np. luty).

Dowód wpłaty należy dostarczyć intendentce p. B. Ptak lub wychowawcy świetlicy p. J. Winkler do przedostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc za który opłata jest wnoszona (dzień roboczy), a w przypadku odpłatności za miesiąc luty kwotę należy wpłacić i dostarczyć dowód wpłaty do wyznaczonego dnia. W razie wątpliwości proszę konsultować kwotę wpłaty z intendentem lub wychowawcą świetlicy, m.in. w przypadku odliczeń lub gdy uczeń będzie korzystał z obiadów tylko w wybrane dni miesiąca.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Herbata

• koszt 8 zł na każde półrocze, płatność w klasach do 30 września 2017r., skarbnicy oddają listy i pieniążki p. intendentce lub p. Winkler
  • możliwość korzystania z herbaty od 6 września 2017r. (środa).